Tekliflerimiz

Normal kuryenin açılımı vakitli olan evrağın gideceği adrese varış süresidir. Bu süre normal evrak olduğu zaman,adresten alış ve teslim adresine varış süresi gebzeden 240 dakika ile 300 dakika arasıdır. Normal kurye ekonomik teslimat şeklidir.

Saygıdeğer müşterilerimize verdiğimiz normal kurye ücretinde kuryelerimiz aynı yol ve aynı güzergah üstündeki gönderilecek başka evraklarıda alması toplamasıdır. Bu hizmet ucuz ve ekonomiktir.

Acil kurye hizmetimiz adındanda anlaşıldığı gibi saygıdeğer müşterilerimize verdiğimiz acil motorlu kurye hizmetimizdir. Acil kurye hizmetinde kuryelerimiz sadece ACİL olan hizmeti teslim eder. Acil ve normal kurye arasındaki fark acil kuryelerimiz daha tecrübeli ve profesyonel kuryelerden seçilir.

Gebze kuryenin arabalı-araçlı kurye hizmeti motorlu kuryelerin taşıyamayacağı paket, evrak vs. için gebzedeki firmalara verdiğimiz arabalı kurye hizmetidir. Bu hizmette bize telefon ettiğiniz zaman hafif ticari aracımızı aracımızı size yönlenidiriz. Aracımızın aldığı ağırlık kapasitesi 480 KG.dır. Bu nesnenin ağırlığı ve ebatını lütfen belirtiniz.

Vip kurye hizmetimizde söz konusu olan yetişecek evrak ,yedek anahtar,vekalet,çek vs.VİP motorlu kuryemiz bu işte en az 10 senelikdir.Yetişmesi gereken önemli paketi evrağı vs. yönlendireceğimiz motor en az 250cc en fazla 750cc’dir.Gideceği bölgeye göre fiyat değişikliği olmaktadır.Vip motorlarımız profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize vip hizmet sunmaktan onur gurur duyarız.

acil kurye anadolu-yakasi-kurye arabalı kurye ataşehir kurye dağıtım dağıtım toplu dudullu kurye express kurye gebze acil kurye gebze arabalı kurye gebze güniçi teslimat gebze kurye gebze moto kurye gebze motorlu kurye gebze normal kurye gebze uçak kargo gece kurye güniçi kurye hava kargo hızlı kurye ikitelli kurye illerarası kurye istanbul kurye istanbul moto kurye istanbul motor kurye istanbul motorlu kurye moto kurye motor kurye motorlu kurye uçak kargo uçak kurye vip kurye özel kurye şehirlerarası kurye şehirlerarası moto kurye